Górnośląska 17, Żary
+48 533 99 88 44
info@eadams.pl

Bramy przesuwno podwieszane

BRAMY PODWIESZANE PRZESUWNE

umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości, a prosta konstrukcja czyni je uniwersalnym rozwiązaniem sprawdzającym się nawet w ekstremalnych warunkach.

PROSTA KONSTRUKCJA – WIELE MOŻLIWOŚCI

Bramy przesuwne podwieszane produkowane są w szerokiej ofercie wymiarów i należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań.
W razie konieczności doświetlenia wnętrza zamkniętego bramą podwieszaną przesuwną istnieje możliwość zastosowania okienek z podwójnej szyby akrylowej. Poziomy lub pionowy układ przeszkleń pozwoli na dopasowanie bramy do wyglądu obiektu.

Bramy przemysłowe, brama przesuwno-podwieszana Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

1 Osłona szyny jezdnej to walory estetyczne oraz ochrona szyny przed działa-niem opadów atmosferycznych.
2 Rolki łożyskowane zapewniają długoletnią i cichą pracę.
3 Poszycie bramy wykonane jest z blachy stalowej profilowanej w kształcie trapezu T–10, co zapewnia odpowiednią sztywność poszycia.
4 Bramę w wersji z ociepleniem można zamówić w celu poprawy izolacyjności cieplnej obiektu.
5 Kratka wentylacyjna montowana w dolnej części bramy, zapewnia utrzymanie przepływu powietrza w pomieszczeniu.
6 Połączenia skręcane elementów prowadzących ułatwiają regulację bramy.
Bramy przemysłowe, brama przesuwno-podwieszana Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

WZORY BRAM

Dostępna jest w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, w pionowym lub poziomym układzie wypełniona blachą trapezową T - 10. Można ją docieplić, zamontować drzwi przejściowe, przeszklenia lub kratki wentylacyjne.

wisniowski-naklejka

INFORMACJE DODATKOWE

Paleta RAL Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Nowoczesne technologie okleinowania, umożliwiają nam uzyskanie powierzchni o strukturze i kolorze naturalnych odcieni drewna oraz innych odcieni zbliżonych do RAL. By zapewnić stuprocentową satysfakcję wykorzystujemy okleiny wiodących światowych producentów.