Górnośląska 17, Żary
+48 533 99 88 44
info@eadams.pl

Brama składana V-KING

BRAMA SKŁADANA V-KING

Brama V-KING świetnie sprawdzą się w centrach logistycznych, portach, lotniskach oraz innych obszarach przemysłowych. Brama łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem.

Bramy przemysłowe, brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

ULTRA SZYBKA I WYTRZYMAŁA BRAMA SKŁADANA V-KING

Prędkość otwierania/zamykania do 1 m/s. Brama dedykowana do pracy ciągłej. Wyposażona w niezawodną automatykę DAAB i zaawansowane sterowanie EP 104. Brama bezpieczna. Dostępna w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Zabezpieczona antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe.

BEZPIECZNA

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryBrama wyposażona w standardzie w 10 krawędziowych listew bezpieczeństwa, dwa komplety fotokomórek oraz dwa wyłączniki awaryjnego zatrzymania. Zgodność produktu z Dyrektywami Unii Europejskiej. Norma PN EN 13241-1 + A1:2012

SUPER SZYBKA I NIEZAWODNA W DZIAŁANIU

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryWyposażona w najszybszą na rynku automatykę firmy DAAB umożliwiającą pracę do 1 m/s.

SAMONOŚNA

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryBrama zawieszona na słupach za pomocą specjalnych zawiasów i zespołów cięgien. Brama nie wymaga instalowania dodatkowej szyny w podłożu bądź nadprożu.

ULTRA MOCNA KONSTRUKCJA

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryZastosowane materiały i rozwiązania umożliwiające pracę bramy w trybie ciągłym. Napęd do pracy intensywnej.

WZORY I WYPEŁNIENIA

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to ogrodzenia systemowe. W naszej ofercie dla domu i dla przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe oraz panelowe. Nasze ogrodzenia i to solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach przemysłowych. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową V-KING z wypełnieniem palisadowym 25x25 mm

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

OGRODZENIE SYSTEMOWEz bramą dwuskrzydłową V-KING z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super

wisniowski-naklejka

INFORMACJE DODATKOWE

KOLORY

System DUPLEX

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.

Bramy dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. W standardzie bramy dostępne w kolorach:
RAL 5010, RAL 6005, RAL 7016, RAL 7030, RAL 9016, RAL 9005/MAT.

DANE TECHNICZNE

Skrzydło bramy

Konstrukcja spawana z profili 60x60 mm w przypadku bram jednoskrzydłowych o szerokości do 2950 mm oraz dwuskrzydłowych o szerokości do 5950 mm lub profili 80x80 mm w przypadku bram jednoskrzydłowych o szerokości od 3000 mm oraz dwuskrzydłowych o szerokości od 6000 mm. Skrzydła stanowiące układ łamany, połączone są węzłami osadzonymi na łożyskach tocznych. Elementy łączne i przeguby cięgien wykonane ze stali nierdzewnej. Na skrzydłach zastosowane przepusty kablowe nierdzewne Locinox. Po środku bramy chwytak wraz z rolką. Brama dostępna w wersji dwuskrzydłowej lub jednoskrzydłowej (lewej lub prawej).

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻarySłup bramy

Dla bram jednoskrzydłowych o szerokości do 2950 mm i dwuskrzydłowych o szerokości do 5950 mm z kształtownika 160x160 mm a dla bram jednoskrzydłowych o szerokości od 3000 mm i dwuskrzydłowych od 6000 mm z kształtownika 200x200 mm.

WYMIARY SŁUPA BRAMY WYMIARY SŁUPA BRAMY WYMIARY SŁUPA BRAMY WYMIARY SŁUPA BRAMY
A B C D
Słup z profila 160x160 mm 340 240 Ø20
Słup z profila 200x200 mm 400 300 Ø24

AUTOMATYKA

Napęd DAAB

W bramach V-KING zastosowana jest specjalistyczna automatyka firmy DAAB. Prędkość działania do 1 m/s. Przeznaczenie – praca intensywna. Do bram jednoskrzydłowych o szerokości (Sj) do 3500 mm i dwuskrzydłowych o szerokości (Sj) do 7000 mm stosowany jest napęd typu MT. W bramach jednoskrzydłowych o szerokości powyżej 3500 mm i dwuskrzydłowych o szerokości (Sj) większej niż 7000 mm stosowany jest napęd typu MK.
Automaty montowane w górnej części słupów nośnych.

Moment obrotowy przenoszony jest na skrzydła poprzez zespół cięgien. Sterowanie zarządzające napędami to DAAB EP 104-1 lub EP 104-2 zamknięte w szafie o odporności na czynniki zewnętrzne w klasie IP 65. Sterowanie rozbudowane o moduły daje bardzo szerokie możliwości pod kątem bezpieczeństwa czynnego i biernego użytkowników.

Jako opcja napędy w obudowie nierdzewnej - typ MT1H lub MK1H.

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

Napęd DAAB - typ MT

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

Napęd DAAB - typ MK

KARTA TECHNICZNA V-KING

Folder Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryV-KING