Brama składana V-KING

BRAMA SKŁADANA V-KING

Brama V-KING świetnie sprawdzą się w centrach logistycznych, portach, lotniskach oraz innych obszarach przemysłowych. Brama łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem.

Bramy przemysłowe, brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

ULTRA SZYBKA I WYTRZYMAŁA BRAMA SKŁADANA V-KING

Prędkość otwierania/zamykania do 1 m/s. Brama dedykowana do pracy ciągłej. Wyposażona w niezawodną automatykę DAAB i zaawansowane sterowanie EP 104. Brama bezpieczna. Dostępna w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Zabezpieczona antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe.

BEZPIECZNA

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryBrama wyposażona w standardzie w 10 krawędziowych listew bezpieczeństwa, dwa komplety fotokomórek oraz dwa wyłączniki awaryjnego zatrzymania. Zgodność produktu z Dyrektywami Unii Europejskiej. Norma PN EN 13241-1 + A1:2012

SUPER SZYBKA I NIEZAWODNA W DZIAŁANIU

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryWyposażona w najszybszą na rynku automatykę firmy DAAB umożliwiającą pracę do 1 m/s.

SAMONOŚNA

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryBrama zawieszona na słupach za pomocą specjalnych zawiasów i zespołów cięgien. Brama nie wymaga instalowania dodatkowej szyny w podłożu bądź nadprożu.

ULTRA MOCNA KONSTRUKCJA

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryZastosowane materiały i rozwiązania umożliwiające pracę bramy w trybie ciągłym. Napęd do pracy intensywnej.

WZORY I WYPEŁNIENIA

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to ogrodzenia systemowe. W naszej ofercie dla domu i dla przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe oraz panelowe. Nasze ogrodzenia i to solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach przemysłowych. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową V-KING z wypełnieniem palisadowym 25x25 mm

Brama składana V-King Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

OGRODZENIE SYSTEMOWEz bramą dwuskrzydłową V-KING z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super

wisniowski-naklejka

INFORMACJE DODATKOWE

Niebieski | RAL 5010

Zielony | RAL 6005

Grafitowy | RAL 7016

Szary | RAL 7030

Czarny | RAL 9005 MAT

Biały | RAL 9016