Górnośląska 17, Żary
+48 533 99 88 44
info@eadams.pl

System GARDIA Light

BRAMA I FURTKA OGRODZENIOWA GARDIA Light

System dedykowany do zastosowania w obszarach prywatnych: wokół posesji, parków, ogródków działkowych a także mniejszych obiektów o charakterze przemysłowym.

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

BRAMA I FURTKA GARDIA Light

Bramy skrzydłowe i furtki GARDIA Light to system bazujący na lekkiej konstrukcji 40x40 mm oraz wypełnieniu w postaci panelu VEGA 2D (6/5/6).

Rama spawana z profilów stalowych zamknięty. W komplecie słupy stalowe oraz zestaw akcesoriów. Zawiasy umożliwiają otwarcie na kąt 90 stopni. Kierunek otwierania uniwersalny.

WYPEŁNIENIE BRAMY LUB FURTKI

Skrzydło bramy lub furtki wypełnione jest panelem kratowym VEGA 2D o średnicy drutu 6/5/6.
Panel kratowy wspawany do konstrukcji.

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

Brama dwuskrzydłowa GARDIA Light wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

Furtka GARDIA Light wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D

CECHY

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryBramy i furtki wraz ze słupami nośnymi w bardzo solidnej konstrukcji i wypełnieniem wytrzymałym panelem kratowym typu Vega 2D wspawanym do konstrukcji.

SYSTEMOWOŚĆ

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryBramy i furtki GARDIA Light można zastosować wraz z panelem kratowym VEGA i słupkami. Przetłoczenia wypełnienia bramy i furtki oraz paneli ogrodzeniowych znajdują się na jednej wysokości tworząc harmonijną linię ogrodzenia.

UNIWERSALNY MONTAŻ

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryCechą charakterystyczną jest prosta konstrukcja wyrobów, zapewnia ona szybki i łatwy montaż.

ODPORNE NA KOROZJĘ

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryBramy i furtki zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to ogrodzenia systemowe. W naszej ofercie dla domu i dla przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe oraz panelowe. Nasze ogrodzenia i to solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach przemysłowych. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDIA Light - wypełnienie panelem kratowym Vega 2D

wisniowski-naklejka

INFORMACJE DODATKOWE

Kolory

System DUPLEX

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.

Bramy dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. W standardzie bramy dostępne w kolorach:
RAL 6005, RAL 7016, RAL 7030, RAL 7040, RAL 8017, RAL 9005/MAT, Ocynk ogniowy