System GARDIA Light

BRAMA I FURTKA OGRODZENIOWA GARDIA Light

System dedykowany do zastosowania w obszarach prywatnych: wokół posesji, parków, ogródków działkowych a także mniejszych obiektów o charakterze przemysłowym.

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

BRAMA I FURTKA GARDIA Light

Bramy skrzydłowe i furtki GARDIA Light to system bazujący na lekkiej konstrukcji 40x40 mm oraz wypełnieniu w postaci panelu VEGA 2D (6/5/6).

Rama spawana z profilów stalowych zamknięty. W komplecie słupy stalowe oraz zestaw akcesoriów. Zawiasy umożliwiają otwarcie na kąt 90 stopni. Kierunek otwierania uniwersalny.

WYPEŁNIENIE BRAMY LUB FURTKI

Skrzydło bramy lub furtki wypełnione jest panelem kratowym VEGA 2D o średnicy drutu 6/5/6.
Panel kratowy wspawany do konstrukcji.

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

Brama dwuskrzydłowa GARDIA Light wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

Furtka GARDIA Light wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D

CECHY

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryBramy i furtki wraz ze słupami nośnymi w bardzo solidnej konstrukcji i wypełnieniem wytrzymałym panelem kratowym typu Vega 2D wspawanym do konstrukcji.

SYSTEMOWOŚĆ

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryBramy i furtki GARDIA Light można zastosować wraz z panelem kratowym VEGA i słupkami. Przetłoczenia wypełnienia bramy i furtki oraz paneli ogrodzeniowych znajdują się na jednej wysokości tworząc harmonijną linię ogrodzenia.

UNIWERSALNY MONTAŻ

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryCechą charakterystyczną jest prosta konstrukcja wyrobów, zapewnia ona szybki i łatwy montaż.

ODPORNE NA KOROZJĘ

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski ŻaryBramy i furtki zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to ogrodzenia systemowe. W naszej ofercie dla domu i dla przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe oraz panelowe. Nasze ogrodzenia i to solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach przemysłowych. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

Ogrodzenia, system Gardia Light, Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDIA Light - wypełnienie panelem kratowym Vega 2D

wisniowski-naklejka

INFORMACJE DODATKOWE

Zielony | RAL 6005

Grafitowy | RAL 7016

Szary | RAL 7030

Jasno szary | RAL 7040

Ciemnobrązowy | RAL 8017

Czarny | RAL 9005

Ocynk ogniowy