Bramy przesuwno-podwieszane SlidePro

BRAMA PODWIESZANA PRZESUWNA SlidePro

to proste rozwiązania w halach o ograniczonych możliwościach zabudowy. Znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, do zabudowy otworów o dużej szerokości.

SPRAWDZONA TECHNOLOGIA ORAZ PROSTY MONTAŻ

Sprawdzona konstrukcja bram w zmodyfikowanej wersji została dostosowana do nowego typu skrzydła wykonywanego z paneli do produkcji skrzydeł bram segmentowych. Dzięki temu SlidePro uzyskała wyjątkowe walory estetyczne, wyższe parametry wytrzymałościowe konstrukcji oraz bardzo dobry współczynnik termoizolacji.

Praktyczna funkcjonalność bramy SlidePro wynika z ograniczenia do minimum elementów, które oprócz zapewnienia nieskomplikowanego montażu ułatwi swobodną i bezawaryjną prace bramy. Możliwość montażu do sufitu bądź nadproża czyni bramę uniwersalną pod względem zastosowania. Podobnie jak inne typy bram o konstrukcji podwieszano przesuwnej, SlidePro może być wykonana w wersji jedno-, lub dwuskrzydłowej.

Bramy przemysłowe, brama przesuwno-podwieszana SlidePro Invest Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

PROSTE I EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

Budowa płaszcza z paneli ocieplonych termoizolacyjną pianką w połączeniu z systemem uszczelnień na całym obwodzie zapewnia bramie optymalne parametry przenikalności cieplnej, osiągając wartość na poziomie nawet U=2,07 [W/m2xK], co potwierdzają badania Instytutu Techniki Budowlanej.

Zastosowanie paneli z przetłoczeniem V w kolorze RAL 9006 z możliwością malowania strukturalnego w dowolnym kolorze z palety RAL (od wewnątrz kolor zbliżony do RAL 9002) nadają stylistyce bramy SlidePro minimalistycznego charakteru. Idealnie dopracowane detale konstrukcji i płaszcza potęgują wrażenie jednolitego wyglądu, dzięki czemu bramy te doskonale odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania wypełnienia z paneli gładkich w kolorach RAL: 9016, 9006, 8014, 7016

Bramy przemysłowe, brama przesuwno-podwieszana SlidePro Invest Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

WZORY BRAM

SlidePro dostępna jest w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, w pionowym układzie.

 

Bramy przemysłowe, brama przesuwno-podwieszana SlidePro Invest Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

BRAMA PODWIESZANA PRZESUWNA SlidePro Z PANELI Z V-PRZETŁOCZENIAMI, UKŁAD WYPEŁNIENIA PIONOWY

wisniowski-naklejka

INFORMACJE DODATKOWE

Brązowy | RAL 8014

Grafitowy | RAL 7016

Srebrny | RAL 9006

Biały | RAL 9016