Górnośląska 17, Żary
+48 533 99 88 44
info@eadams.pl

Stalowe drzwi zewnętrzne NEXIO

DRZWI NEXIO

NEXIO to wyjątkowa jakość drzwi w bardzo korzystnej cenie. Wypracowana konstrukcja gwarantuje funkcjonalność i dobry design. Kolor ościeżnicy PVC idealnie współgra z powierzchnią stalowego skrzydła. Produkt w myśl idei Home Inclusive™ można dopasować także do pozostałych elementów stolarki: okien, bram czy ogrodzenia.

Drzwi stalowe, drzwi zewnętrzne, drzwi Nexio Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

NEXIO – STALOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE Z OŚCIEŻNICĄ PVC

Drzwi zewnętrzne NEXIO składają się z ościeżnicy wykonanej z 5-komorowych profili PVC o głębokości 70 [mm] ze wzmocnieniem stalowym oraz skrzydła z grubą przylgą o grubości 71 [mm] wykonanego z blachy stalowej okleinowanej. Drzwi wypełniono płytą XPS.

Konstrukcja drzwi pozwoliła na uzyskanie bardzo dobrych parametrów termicznych. Współczynnik U dla drzwi o wymiarach referencyjnych z progiem tworzywowym wynosi 0,88 [W/m2K]. Wynik ten potwierdza, że drzwi NEXIO to produkt energooszczędny, który z powodzeniem można rozliczyć w ramach ulg i dotacji z programu Czyste Powietrze.

KLASA STANDARD

Drzwi NEXIO to wybór w klasie standard, który łączy wysoką jakość z korzystną ceną. Drzwi wejściowe WIŚNIOWSKI już w wersji podstawowej sprawdzą się w wymarzonych realizacjach współczesnych inwestorów.

TRWAŁOŚĆ

Drzwi NEXIO to solidna konstrukcja, spełniająca rygorystyczne kryteria w zakresie wodoszczelności (klasa 3A i 2A), odporności na wiatr (klasa B5/C5) i przepuszczalności powietrza (klasa 4). Klient otrzymuje na produkt 2-letnią gwarancję.

TERMOIZOLACJA

Współczynnik U dla drzwi o wymiarach referencyjnych z progiem tworzywowym wynosi 0,88 [W/m2K]. Wynik ten potwierdza, że drzwi NEXIO to produkt energooszczędny.

DRZWI NEXIO

1 Skrzydło drzwi o grubości 71 mm z poszyciem stalowym, wypełnione XPS.
2 Ościeżnica PVC z 5-komorowych profili o głębokości 70 [mm] ze wzmocnieniem stalowym.
3 Próg tworzywowy w kolorze czarnym w standardzie, opcjonalnie dostępny profil podprogowy tworzywowy.
4 Zamek główny oraz zamek dodatkowy i dwie wkładki. Opcjonalnie zamek trzypunktowy półautomatyczny.
5 Klamka HAGA I ze stali nierdzewnej w kolorze czarnym.
6 Wkładka standardowa w kolorze czarnym lub w kolorze stali nierdzewnej.
7 Trzy zawiasy 3D z osłonkami.
8 Uszczelka w skrzydle po obwodzie oraz dodatkowa w ościeżnicy.
9 Szyba dwukomorowa bezpieczna z ciepłą czarną ramką.
10 Kolory – skrzydło wykonane z blachy stalowej w 15 okleinach spójnych z kolorystyką WIŚNIOWSKI.
11 Samozamykacz nawierzchniowy dostępny w kolorze INOX lub czarnym.
12 3 bolce antywyważeniowe

Drzwi stalowe, drzwi zewnętrzne, drzwi Nexio Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary
Drzwi stalowe, drzwi zewnętrzne, drzwi Nexio Wiśniowski. Adams Salon partnerski Żary

DANE TECHNICZNE

System: AW
Głębokość zabudowy: 70 mm
Rodzaj panela: skrzydło z grubą przylgą o grubości 71 [mm] wykonane z blachy stalowej okleinowanej i wypełnienie płytą XPS
Rodzaj szyb w panelu: szyba dwukomorowa obustronnie bezpieczna 44.2; Ug=0,5 W/m2K
Termoizolacja: współczynnik U drzwi od 0,88 [W/m2K] dla drzwi pełnych o wymiarach referencyjnych 1155x2090 [mm] z progiem tworzywowym
Maksymalny wymiar: do 1155x2090 [mm]

Kolekcja NEXIO

wisniowski-naklejka

INFORMACJE DODATKOWE

SZEROKA PALETA BARW

Drzwi NEXIO dostępne są w 15 okleinach drewnopodobnych kompatybilnych ze stolarką PVC firmy WIŚNIOWSKI. Profile ościeżnicy i skrzydło oklejone są z obu stron drzwi. Przeszklenie w drzwiach w okleinie drewnopodobnej wykonane jest w standardzie z ramką nierdzewną lub lakierowaną proszkowo w kolorze czarnym.

Harmonia to najwyższa forma piękna. Wybierz bramę garażową, okna i rolety oraz drzwi i ogrodzenie w systemie Home Inclusive™, który połączy je jednym designem i kolorem. Podkreśl tę harmonię funkcją inteligentnego sterowania smartCONNECTED i poznaj doskonałość, która nigdy nie wyjdzie z mody. Komplet stolarki i ogrodzenie? Tylko od jednego producenta i w jednym designie – bo dobrze, gdy wszystko pasuje do Twoich marzeń, do Twojego domu i do siebie nawzajem.
HI MARINA HORIZON HI QUARTZ GREY HI DEEP GREEN