Rolety zewnętrzne PROTECTA

Rolety zewnętrzne PROTECTA

Rolety WIŚNIOWSKI sprawiają, że najważniejsza przestrzeń dla Twojej rodziny jest nieustannie chroniona. Stąd ich nazwa pochodząca od „protect”, czyli „chronić”. Latem nie wpuszczą do wnętrza upalnych promieni słońca, a zimą zatrzymają więcej ciepła w środku – dzięki temu oszczędzisz na klimatyzacji i ogrzewaniu.

ROLETA AUTOMATYCZNA, czyli maksymalny komfort dla Twojego domu!

Ich odpowiednia konstrukcja dodatkowo wyciszy dźwięki dobiegające z zewnątrz i sprawi, że Twoja prywatna przestrzeń będzie prawdziwą oazą nawet w gęstej zabudowie. Rolety PROTECTA będą funkcjonalnym uzupełnieniem okien PRIMO i FUTURO.

Rolety PROTECTA są częścią Twojego domu. Musisz więc mieć nad nimi pełną kontrolę i my Ci ją dajemy. Dzięki nowoczesnym silnikom do rolet Somfy podniesiesz komfort życia Twojej rodziny.

Okna WIŚNIOWSKI z automatycznymi roletami PROTECTA zawsze dają Ci tyle światła, ile akurat potrzebujesz. Chronią Twoją prywatność, zapewniają ciszę i reagują na Twoje potrzeby.

Funkcjonalność i łatwy montaż

Napęd montowany w systemie Plug & Play pozwala na łatwą, szybką i tanią instalację. Dzięki niemu możesz sterować roletami przewodowo albo wybrać protokół io homecontrol – będziesz mógł sterować roletami z każdego miejsca na świecie!

Gwarancja spokoju

Napędy Somfy przechodzą 18 zróżnicowanych testów, dlatego z powodzeniem pracują w milionach domów na całym świecie. Dzięki temu masz gwarancję, że rolety ochronią Cię przed hałasem, a cichy napęd nie zakłóci Twojego spokoju.

Rozwiązanie na długie lata

Silniki Somfy mogą pracować w zakresie temperatur od -10 do aż 40 stopni Celsjusza. Napęd wytrzymuje tysiące cykli podnoszenia i opuszczania rolet. To rozwiązanie na lata.

Bezpieczeństwo

Dzięki detekcji przeszkód napęd zatrzyma się, jeśli tylko napotka przeszkodę. Pomaga w tym szybki system dwutarczowego hamulca elektromagnetycznego.

Typy rolet. Którą wybrać?

Trzy systemy rolet zewnętrznych WIŚNIOWSKI zostały dopasowane do różnych potrzeb i etapów budowy. Jeśli dopiero wznosisz swój dom – możesz korzystać z rolet podtynkowych lub nadstawnych. Skrzynki rolet typu P i N ukryte są pod warstwą ocieplenia, dzięki temu nie wpływają na wygląd elewacji. Jeśli chcesz zamontować system roletowy w istniejącym budynku bez ingerencji w jego strukturę, możesz wybrać rolety PROTECTA A montowane na oknie lub warstwie ocieplenia.

PROTECTA P

System rolet podtynkowych przeznaczony jest przede wszystkim w budowanych domach. Można z nich skorzystać również w przypadku wykonywania nowej izolacji budynku lub modernizacji istniejącej - pod warunkiem dokonania odpowiednich zmian w obrębie nadproża.

PROTECTA A

PROTECTA A to zewnętrzne rolety adaptacyjne. Są przeznaczone do budynków, w których zamontowano już okna oraz tych, gdzie z różnych względów nie można skorzystać z innych systemów roletowych. Odpowiednio dobrany kolor skrzynki sprawi, że będą pasowały do wybranych wcześniej okien.

PROTECTA N

System rolet nadstawnych jest rozwiązaniem stosowanym głównie w nowych domach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z niego w istniejących budynkach – np. przy wymianie stolarki. Skrzynkę tych rolet umieszcza się bezpośrednio nad oknem – nie jest więc widoczna z zewnątrz.

wisniowski-naklejka

INFORMACJE DODATKOWE

srebrny 01

biały 02

szary 03

ciemnobrązowy 08

brązowy 09

szary antracyt 23

orzech 28

złoty dąb 30