Opublikowano

Bramy Segmentowe UniTherm

Nasze realizacje – Wiśniowski – Bramy Segmentowe UniTherm

Nasze realizacje – Wiśniowski – Bramy Segmentowe UniTherm

Prezentujemy montaż dwóch bram segmentowych Wiśniowski UniTherm – rozwiązania stworzonego dla najbardziej wymagających inwestorów, którzy stawiają na bezkompromisową jakość i nowoczesny design.

Antracytowy odcień RAL 7016 niezmiennie króluje w nowoczesnej architekturze. Wybór struktury Silkline – niezwykle gładkiej, satynowej powierzchni – w połączeniu z panelem typu G (bez przetłoczeń), nadał bramie wybitnie minimalistycznego, eleganckiego charakteru. Powierzchnia ta nie tylko świetnie wygląda, ale jest również niezwykle przyjemna w dotyku i łatwa w utrzymaniu czystości.

UniTherm to jednak przede wszystkim doskonałe parametry termoizolacyjne, gwarantujące ciepło wewnątrz garażu nawet podczas największych mrozów. Całość została wyposażona w inteligentną automatykę Wiśniowski MOTO 600 io. To napęd nowej generacji, który oferuje nie tylko płynną i cichą pracę, ale przede wszystkim pełną integrację z systemami smart home.

Brama: Segmentowa UniTherm
Kolor: RAL 7016
Struktura: Silkline
Typ panela: G – bez przetłoczeń
Automatyka: Wiśniowski MOTO 600 io